| 안드레아 a întrebat:

Heiii TPU!` Ce faze tari/amuzante vi s-au intamplat la scoala? Dau FUNDA pentru cel mai amuzant happy

Răspuns Câştigător
| W3R4 a răspuns:

Eram la ora de istorie,iar profu' m-a scos la tabla.
Am mers la tabla,dar cand am ajuns, m-am impiedicat si am cazut in poala lui! o_O
La care el imi zice:"Eu stiu ca sunt frumos, dar sunt însurat, îmi pare rau."
Iar eu in gandul neu:" stai calm, nu stiu cine ar putea sa se uite la fata asta de raton care o ai!"

9 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

De halloween am zis si eu sa demonstrez ca exist si mi-am facut o intrare bestiala in clasa: cu o masca de fantoma pe mecla.
Rezultatul a fost oribil...pentru mine:profa era in clasa.

| Bluebutterfly80 a răspuns:

In clasa a 10-ea am dus la scoala o sticla de sampanie pentru a le face cinste colegilor dupa ore, in parc! am pus sticla culcata in banca! la ora de romana a bufnit dopul, iar eu si colegul meu ne-am facut varza din cap pana in picioare! a fost foarte amuzant!

| 00AName00 a răspuns:

Un baiat a facut pipi pe el.
Un alt baiat a aruncat cu o hartie intr-o fata in ora de engleza.
Un baiat si o fata isi timiteau declaratii de dragoste in ora de mate(si se mai si urau intre ei).
Profu de sport a injurat un coleg.

| SootheMySoul a răspuns:

-profa de matematica a cazut pe jos
-profa de biologie a tarat dupa ea hartie igienica pe tenesi
-tot ea are adidasi puma asortati cu fusta
-o colega a luat la test 4+

| alii98 a răspuns:

La mine a tipat odata la mine o fata si dadea si in mine.
funda?

| alina是最热 a răspuns:

Eu pentru la scoala mi-am facut o perna ca ma doare dosu cat stau pe scaun in ore si o pun la dulap pentru ca nu-s nebuna so tarasc dupa mine mereu. Si pentru ca eu am cheia de la dulap i-am dat cheia unei colege sa se duca la dulap sa scoata si mie perna. Sie a a scos-o si mia aruncat-o sub forme de frisbi (nu stiu cum se scrie) si eu nu am prins-o si perna s-a dus direct pe geamu deschis si a zburat pana intr-o curte de langa scoala noastra. Si eu a trebuit sa sa ies din scola ca s-o iau si cand am ajuns la usa m-a intrebat profa de servici unde m-a intrebat unde ma duc si eu i-am zis ca ma duc pana acasa unde m-a sunat cineva ca mama e bolnava si trebuie so duca la spital si m-a lasat si m-am dus si am ciocanit in poatra la curtea aia sia iesit unu atat de frumos la poarta deci am ramas cateva secunde si m-am uitat la el si i-am zis ca a zburat ceva din scoala in curte si daca ma lasa sa-l recuperez. Si cand am gasit perna si vroiam sa plec a venit masa si mi-a dat o punga neagra in care ghiciti ce era? Era o banana si jama de ciocolata Poiana si mi-a dat-o fiindca era mama unui coleg pufos (gras de al meu care i-a zis lu masa ca ma place! Am inceput sa rad am salutat si am plecat la scoala. funda?