| LittleSue a întrebat:

Ce i-ai face lui Michel Telo daca l-ai prinde?

27 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

L-as TELOliza.

| Ţepeşu a răspuns:

L-aş pune să asculte JB şi apoi invers.

| MâţulMov a răspuns:

L-as bate in cap cu JB pe pots de bata.

| ɔɐıɔ a răspuns:

A devenit un nou jb

| Trinitas a răspuns:

I-as cere un autograf...

...in Death Note.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

O călcare pe cutia craniană cu saboţi.

| AlinaaAli a răspuns:

Orice i-ati face acum, nu o sa simta, e prea mandru de noua lui piesalaughing

| Holocaust a răspuns:

I-aş reteza capul.De-abia nu va mai scoate...sunete jignitoare la adresa muzicii, sau a urechilor mele.

Răspuns utilizator avertizat
| Nuvăsufăr a răspuns:

L-aş arunca într-un club de gay.

| CoquineNoire a răspuns:

L-as "mata".

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Mai întâi l-aş lua într-un subsol după l-aş lega cu o funie cu ţepi apoi i-aş zice 'Încântată de cunoştinţă,mic porc râios' iar după aş pune muzică dramatică sau soundtrack-ul de la Matrix,aş da drumul la lilieci falşi ca să se pişe pe el de frică, după i-aş da în reverse melodia aia a lui enervantă şi i-aş zice că melodia lui e satanistă 'Hail Satan!'. Apoi i-aş pune la televizor caseta aia de la The Ring iar el nu ar avea nici o reacţie, după aş pune un câine cu 3 capete şi cu cuţite în loc de dinţi să îi sfâşie 'comoara' după aş aduce o pisică cu ultra sunete să îi spargă timpanu' apoi aş lua o drujbă şi aş face pe Ed Gein,după trec la treaba serioasă.Iau un cuţit,îl fac bucăţele,îl pun pe grătar, îi dau cu sare şi piper, puţin de roz marin apoi mă duc în Missisippi de preferat lângă porumbei şi îl arunc ca mâncare de animale ale străzii pe melodia lui.

| Woodenpints91 a răspuns:

Ceva între viol şi molestare...

| Zmeura a răspuns:

thinking Pai tot ce e posibil cred thinking

| hideaway a răspuns:

I-aş taia capul. M-a enervat rău piesa aia, şi acum nu mai por s-o scot din cap! sad

| Phx a răspuns:

Dă-l în căcat. Da, muzica lui e o vomă şi blahblahblah, dar … reclama negativă sau ce facem noi aici nu e decât o mare tâmpenie. Aşa, bun, îl calcă trenu’ şi moare-n chinuri… şi ce-am rezolvat? Am scapat de un prost fără talent... mai sunt milioane ca el.

| MissJupiter a răspuns:

L-a cere in casatorie, si restul nu mai spun laughing sunt si copii pe aici totusiwinking laughing rolling on the floor

| ciresepeetno a răspuns:

L-as pune sa asculte muzica rock si heavy metal laughing o sa moara! Desigur o sa aiba i un tovaras:Biberonaru

| Dr3yga20 a răspuns:

Piesa nu este deloc noua e de mai bine de juma de an si nu i-as face nimic daca l-as prinde ca nu sunt asa retardat incat sa ma zbat ca sa-l prind am o viata.

| PedoBarbie a răspuns:

Ce nu i-aş face...

| Purec a răspuns:

I-as trage-o in cur laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

¤Îşi ia mitraliera¤

| 0099 a răspuns:

Haa laughing De facut nu i`as face nimica doar i`as pune miii de intrebarii tongue

| 112I911 a răspuns:

I'as baga o banana in! Dupa i'as scoate ochii si i'as canta ''Ah ce ti'as face!'' tongue Nu imi place melodia aia!

| blac a răspuns:

As face poze cu el si i-as cere un autograf! Poate voi borbiti asa fiindca ati ascultat doar "Ai se eu te pego" dar eu am ascultat toate melodiile...sincer merita ascultate.

| BudaIsMyParadise a răspuns:

L'as pune sa ma pupe'n cur... pupincuristu' dracu'!