| anonim_4396 a întrebat:

Ce înseamnă a trimite pe cineva la origini în termeni tehnici?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Adica sa il trimiti la prima celula aparuta acum 3, 5 miliarde de ani

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

E pacat Cristina

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Este.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Bazdac

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Știu ce înseamnă...dar în termeni tehnici, nu vulgari, am întrebat cum se spune.winking

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand te intoarce in faza uteriniala

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu, Ray, nu... Hai că îți spun:
A readuce pe cineva la setările din fabrică. big grin

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu chiar cristi, trebuie sa il trimiti cand sau unit ovulul cu spermatoidul, daca vorbim de origini, atunci sa decis genetica lui, aspectul fizic, personalitatea, predizpoziti genetica, tu cristinika in primele 6 saptamani ti s-a hotarat totul, toata frumusetea ta

| sierra1 a răspuns:

" în termeni tehnici?" - cred că voiai a zice "medicali", zic și eu...

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu, tehnici...winking

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă ești robot, mai vorbim de tehnică!

| Simpatic a răspuns:

A trimite pe cineva la origini inseamna a-i aminti ca se trage din Adam si Evawinking

| SG1995 a răspuns:

Adică al trimite în pzda mă---si.

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

În termeni tehnici! big grin

| CodrutElian1990 a răspuns:

A-l trimite la origini ii spui ca mai bine nu te facea mama-ta. Mai popular ii spui ca nu are loc pe lume de prost ce e.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Te plictisești văd big grin

| anonim_4396 explică (pentru Florin9Florin9):

Nu mă plictisesc...doar că astăzi am descoperit ceva amuzant și aș vrea să împărtășesc cu această minunată comunitate. big grin

| Onisim10 a răspuns:

Al face robot...