| cosminboy12 a întrebat:

Ce inseamna fuc...k stiti voi ca nu stiu ce inseamna

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nici eu nu știu. puppy dog eyes

| єχcєєℓ a răspuns:

"Fuc-k you"-Te dra-cu
Aflat în formă verbală înseamnă... ăm a întreține relații extraconjugale.

| suităr a răspuns:

Dă eu de unde să stiu?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Nici eu nu ştiu. Mersi că ai pus întrebarea că eu nu aveam curaj. Am aflat şi eu într-un final!

| W3R4 a răspuns:

Ei şi tu acuma...de parcă n-ai ştii ce-i aia, da' vrei să pari tu mai inocent. smug

| Kalla a răspuns:

In Anglia din evul mediu era interzis sa faci copii fara sa o permita regelui asa ca oamenii se duceau sa ceara regelui permisul iar pe usa puneau o tablita u scrisul fu*k acronim pentru Fornication Under Consent of the King.Cel putin asa se spune.Dar nu cred.Fu*k este un verb, adica a face sex.
O zi buna!

| LordBolton a răspuns:

In mod normal inseamna a intretine relatii sexuale

dar poate avea si alte intelesuri cum ar fi:

... of = pleaca, indeparteaza-te

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băi..asta era vorba mea. Fu*k you.m-ai enervat frustrated

| AndreeaRox a răspuns:

*** - este un cuvânt englezesc, care, aflat în formă verbală, înseamnă „a purta relații sexuale", dar care poate fi folosit și ca alte părți de vorbire.

- *** off — îndepărtează-te, pleacă. În engleza americană — a rămâne în urmă față de cineva. Cel mai des se folosește ca „Închide gura" sau ca „Du-te dracului"
- *** over — a exploata în propriile interese
- *** up — a lucra neîndemânatic, prostește, fără răspundere; a greși în modul cel mai grav; a strica ceva
- *** around — a comite greșeli prostești, a se purta ca un idiot (sau a înșela partenerul)
- *** you — cel mai des se folosește ca „Du-te dracului"

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Https://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#en/ro/***