| roxy_2350 a întrebat:

Ce inseamna un barbat norocos? Dar o femeie norocoasa?

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Hmm, eu as zice fericit nu norocos, sa fie implinit pe plan profesional si familial, sa mai aiba timp si pentru un hobby si din cand in cand o iesire cu familionul la padure, concediu in fiecare an la munte sau la mare. La fel si pentru o femeie fericita. thinking

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cel/cea care isi gaseste jumatatea potrivita. Numai bine!

| Corinne a răspuns:

Un barbat norocos este un barbat care isi are un rost in viata, o afacere reusita si o imagine buna. Iar o femeie norocoasa este o femeie care a gasit si are parte de un barbat norocos.hee hee

| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Prost sa fii noroc ca esti! rolling on the floor (nu pentru tine, pentru norocosi). big grin

NOname
| NOname a răspuns:

Un barbat norocos este cel, care castiga mai mult, decat poate cheltui nevasta sa. Iar o femeie norocoasa este cea, care gaseste un astfel de barbat. oh go on rolling on the floor