| RAY a întrebat:

Descrie,ce inseamna pentru tine un barbat frumos sau o femeie frumoasa?

18 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Nu pot să îți spun cu exactitate, având în vedere faptul că fiecare persoană, fie și bărbat vine cu elemente de noutate.
Însă, m-a atras actorul Tom Ellis.

| RAY explică:

In adancul meu sunt femeie rolling on the floorrolling on the floor

| RAY explică:

RacPac e amantul rolling on the floor

| RAY explică:

Se numeste progresez

| Mosotti a răspuns:

O femeie care ma atrage, atat pot descrie, nu pot da un etalon. Sunt diverse figuri care ma atrag, dar nu toate chiar daca au aceiasi nota.

| Freya1 a răspuns:

Dacă spui frumos te referi la fizic.
Păi nu stiu, pentru mine un bărbat frumos inseamna sa aiba ceva trăsături care sa imi placa.O culoare la ochi si o formă mișto, un nas mediu, buze mai voluptoase nu subtiri, un corp armonios...

| Sofer a răspuns:

Înseamnă atracție dacă este o femeie frumoasa.

| Crackman a răspuns:

Ce sa zic Ray, găsește în adâncul tau ce bărbat vrei sa ramai laughing

| RAY explică (pentru Crackman):

Asta a fost mortala rolling on the floorrolling on the floor oameni ca tine sunt tot mai putini, bravo ai umor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine o femeie frumoasa e cea careia ii sclipesc ochii cand vorbeste si se vede ca a dormit bine si nu e plictisita de viata.

Mai sunt lucruri marunte cum ar fi sa aiba un par frumos, ingrijit, cat mai putine machiaje(nu-mi prea plac), obraji proeminenti(optional) si desigur o greutate normal, nici prea prea nici foarte foarte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta cu frumusețea e ceva subiectiv, frumusețea e in ochii privitorului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simetrie în trăsături faciale, un corp cât de cât lucrat și un aspect îngrijit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Calda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am de ce sa mint, pentru mine contează cum arată.
Țâțele xxl. Fundul de brazilianca și la fata cat mai tânără și atractiva. Dacă ar fi și mixata, adică ten teschis și par brunet, sau blonda cu ochi negri căprui.
Pot sa consider o femeie frumoasa daca are cel puțin una/doua din toate 3 enumerate mai sus. In rest nu prea. Contează și caracterul dar dacă nu există o minimă atracție de început. Degeaba, as putea numai daca o consider drăguță sa mă impresioneze. Și să completeze atracția fizică.

O femeie frumoasă e o ființă cu un fenotip excelent care îmi inspiră putere, pasiune, senzualitate și încredere.

Face absolut tot ce vrea, când vrea și e mulțumită, satisfăcută cum trebuie, în toate modurile posibile.
Datorită acestui fapt are tot ce vrea. O femeie (este) frumoasă (atunci când) nu duce lipsă de nimic.

| Februar30 a răspuns:

Ce rost are sa te preocupe atata viata altora? Esti admin pe grupul ala?
Iti reamintesc ca omul e doar o furnica, ce se crede centrul universului. Ne ridicam problemele la rang cosmic, cand in realitate totul ar merge la fel de bine si fara noi.
Cam asta face frica si orgoliul din om.

| RAY explică (pentru Februar30):

Rank 93.327 din 1.404.490

Ajută oamenii din 9 Dec 2020

Ultima logare: 12 Dec 2020

troll

| RAY explică (pentru RAY):

Vezi doamne nu am voie sa pun intrebari pe TPU, tu esti admin pe TPU, esti doar un troll care a avut cont pe TPU sau are mai multe