| BiTzAgAbRiEl a întrebat:

Salut pentru voi ce e o femeie sau ce inseamna o femeie pentru voi??

sau un barbat ce inseamna un barbat pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Gigel_busuioc_1996 a răspuns:

Pentru mine femeia e o persona care imi sta alaturi si eu ei si o iubesc cape ochii din cap atat am zis

9 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

O ciudatenie care gandeste prea mult...si cu un debit verbal la fel de ridicat.

| m1xa3la a răspuns:

Barbat..depinde la ce definitie te gandesti barbatu e cel care ar trebui sa iti fie aproape cand iti este greu dar de fapt este cu alta.e cel care ar trebui sa te tina in brate cand plangi, dar de fapt este in bar cu prietenii..barbatul e barbat. chiar daca este un bou cateodata avem nevoie de el

| m1xa3la a răspuns:

Doar pentru ca tu ai avut parte numai de tarfe nu inseamna ca toate sunt la fel. poate ca au atractie la tine daca stii vorba ''cine se aseamana se aduna'''

Răspuns utilizator avertizat
| m1xa3la a răspuns (pentru elio):

Da ..mai sunt si femei care vor decat sa stie ca au p cineva langa ele nu exista numai curve la fel cum nu exista numai obsedati

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine,un barbat inseamna un tovaras la batranete.
Un om in care sa imi pun increderea, caruia sa ii daruiesc toata dragostea si fidelitatea mea, pe care sa il iubesc, care sa ma faca fericita doar printr-un zambet, de care sa am grija.Pe care sa ma supar si sa nu pot sta suparata...- acesta este barbatul care sa imi fie alaturi.
Barbatii sunt fiinte puternice, inteligente, cu simtul umorului, iubitoare...sunt cei ce isi dau viata pentru tara, pentru popor, cei care lumineaza viata unei femei si ii dau sens, cei care se pricep la masini si motoare, cei care stiu cum se schimba o clanta...si cei care vorbesc urat despre fete, nu toti, aproape toti.

| dracDeghizat a răspuns:

Pentru mine:
-O femeie este o fiinta umana care da nastere copiilor.
-Un barbat este tot o fiinta umana care e mai puternica, cu un spirit mai mare de stapanire decat al femeilor.