| anonimguy3 a întrebat:

Ce iubesti cel mai mult din astea: filme porno, gagicile dotate, pizza cu detoate, un sistem de gaming complet cu absolut ce vrei tu in el, un restaurant care e care ti se da pe gratis si poti manca din el cat vrei, cand vrei, ce vrei fara sa platesti rolling on the floor

33 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

- un restaurant în care mănânci cât vrei gratis
MÂNCARE
GRATIS
WOHOO

| Pricked a răspuns:

Intrebarea îmi pare a fi postată pentru tipi, da' mă bag şi eu.

Porno, porno la greu.

| anonimguy3 explică (pentru Pricked):

Sunt si eu la fel da nu in exes xD

| OnuOnulică a răspuns:

Un sistem de gaming smug because Onu e gamer smug

| anonimguy3 explică (pentru OnuOnulică):

I know what you say bro, big grin

| єχcєєℓ a răspuns:

Sistemul complet cu absolut ce vreau in el happy

| LordBolton a răspuns (pentru єχcєєℓ):

winking Si dupa ne apucam de youtube si facem bani din gaming happy

| Mayar a răspuns:

Nu sunt lesbi sau alte porcarii, sunt fata, si nu manac pana crap, tin la silueta, deci nimic nu ma tenteaza rolling on the floor Ademeneste si pe fete cu ceva, nu doar pe baieti, ai ceva ascuns cu ei? big grinhee hee

| anonimguy3 explică (pentru Mayar):

Ne, dar daca ziceam ceva de fete m-ati fi injurat rolling on the floor)), in fine nu stiu ma gandesc si pun si pentru fete. xD

| Mayar a răspuns (pentru anonimguy3):

Asa! Astept sa vad ce oferte ademenitoare pentru fete pui! Neaparat sa includa placi de par, Remington sau altele ionizate negativ care nu distrug firul de par. E ceva irrezistibil pentru o fata. Mai gasesti tu, Sunt curioasa.hee hee

| anonimguy3 explică (pentru Mayar):

Mama stai draguta mea ca ma gandesc laughing nu ma face sa ma gandesc la porn rolling on the floor))))

| LordBolton a răspuns:

Sistemul de gaming.

| Seducatorul a răspuns:

Gagicile dotate care se uita la Filme Porno in Timp ce mananca Pizza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma iubesc pe mine.
Crezi ca m-as putea insela cu porcariile astea?

| anonimguy3 explică (pentru anonim_4396):

Aolo vezi sa nu te duci la altar cu o oglinda rolling on the floor)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimguy3):

Am facut nunta deja smug

| anonimguy3 explică (pentru anonim_4396):

Si faci copii cu oglinda ma rolling on the floor, si dupa ce faci cu oglindutele le donezi la cineva rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonimguy3):

Dar nu vreau copii sad

| anonimguy3 explică (pentru anonim_4396):

Uuuuuhhhhhhhhhhh :OOOOOO o. OOOO

| Lαrisα a răspuns:

Un sistem de gaming. big grin

| anonimguy3 explică (pentru Lαrisα):

Mama cati frati de o seama am aci! big grin

| Lαrisα a răspuns (pentru anonimguy3):

Vezi că-s fată. big grin Deci mai ai şi o soră. rolling on the floor

| anonimguy3 explică (pentru Lαrisα):

Si daca ai o sora ce? O bagam si pe ea in gasca xD

| Fernando9Torres a răspuns:

Un restaurant.....vand mancare sa imi cumpar:
- un pc pentru filme
- Restaurantul are si pizza
- Cu banii din mancare, imi cumpar sistem de gaming complet

| AtsukoKure a răspuns:

Sistem de gaming.
Playn' Hearthstone and League of Legends like a maniac!

| Snowal15lea a răspuns:

Sistem de gaming.

| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Pizza daca o are si pe leFunnyDuck in ea =]]

| leFunnyDuck a răspuns (pentru CatelusaCuParulCret):

Ma poti visa insa nu ma poti avea. (omfg next level manelist)

| CatelusaCuParulCret a răspuns (pentru leFunnyDuck):

Am glumit nu te-as manca niciodata kiss

Răspuns utilizator avertizat
| ℓανιηια a răspuns:

Sistem de gaming.Ce iti poti dorii mai mult?

| anonimguy3 explică (pentru ℓανιηια):

Mama dadica cati frati si surori am paci rolling on the floor

| leFunnyDuck a răspuns:

Sistem de gaming