| IncredibleJoker67 a întrebat:

Ce mai stiti de Ashadow? De ce nu mai e activ pe TPU si pe T/A? Oare si-a sters contul?

8 răspunsuri:
| LolNope a răspuns:

Și-a dat demisia, stă mai mult cu copiii acum.

| Furculingură a răspuns:

Înainte de tot :
http://i.imgur.com/58Mf1Co.png
Există mai multe variante pentru care Ashadow nu a mai fost activa astăzi la T/A :
1. Au luat o pauză şi el şi Exceel că după atâtea discuţii era şi normal.
2. Mulţi s-au " revoltat " că se vorbea în continuu numai despre Ashadow aşa că ce s-a gândit el? " Bine, dacă nu le place că se vobeşte despre mine, ia să nu mai intru eu să vadă cum e fără şi cum reacţionează ".
3. S-a însurat.
4. A născut.
5. S-a dus pe Titanic.
6. E la întâlnire.
7. Doarme.
8. E constipat.
9. Odihnească-se în pace.

| ady123 a răspuns:

Nu stiu ce aveti cu asta...Intreabal mai, dai un mesaj ca pe unii nu-i intereseaza

| єχcєєℓ a răspuns:

E în vacanță n-are timp de noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashadow is dead.
Nu v-am spus că pregătesc cazanul cu smoală? Nu m-ați crezut.

| AdrianVoicu a răspuns:

Ashadow s-a insurat e la casa lui

Răspuns utilizator avertizat
| VeveritaBestiala a răspuns:

S-a dus intr-o croaziera pe alta categorie.