| alexxxu a întrebat:

Stiti cumva de ce mi s-au sters aproape toti prietenii de pe contul de yahoo messenger? Funda; x

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

E posibil ca cineva sa-ti fi stiut parola,(sau a nimerit-o), si astfel a facut acest lucru. Bineinteles nu se exclud nici problemele tehnice de la yahoo.

| AOLEVRIC a răspuns:

Aveai multi? Sau cine stie, yahoo'ul tot sufera schimbari...

| iRobby a răspuns:

Poate cineva ti-a spart contul? Ma refer, ca cineva cu care nu te intelegi tu prea bine, a intrat pe contul tau, si ti-a sters contactele. Dar, poti sa cauti si in lista unde se duc contactele sterse, poate sunt acolo.

| Prometeu99 a răspuns:

Am patit si eu ceva de genul asta si in plus mi s-a intamplat de pe un moment pe altul.
Am trimis mail la cei de la yahoo dar mi-au spus ca nu au ce sa-mi faca. Pana la urma am gasit pe net un fel de solutie.
Se pare ca mi s-au sters id-urile din lista (cred ca si din address book) si trebuie sa scoti de la lista cu "deleted" dupa care poti sa le re-adaugi in lista de messenger.

Pentru a verifica daca ti s-au sters id-urile intra pe YahooMail(asta este valabila daca ai varianta noua de YahooMail) => dai pe contacts => dai pe DELETED CONTACTS => dai pe select all si dai restore.
Acum ar trebui sa-ti reapara toate id-urile in lista.

Spor

| Daniel_Tudoran_2000 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema, mi s-au sters vreo 5 contacte si am o parola mai sigura decat cele de la FBI si nu o stia nimeni.