| BubbleGumyy a întrebat:

Ce note aveti pana acum in carnet?

51 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Acum că văd ce note mari au ăştia de pe aici...îmi e aşa să-mi spun notele
*ascunde carnetul*

| Cristianne a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

...nu ești singur-_-

| Bya132 a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Doi de 10 la română şi un 9 la matematică.
Şi curând un 10 la franceză. Aştept lucrarea.

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru Bya132):

Dă-te mare că te fac eu mică

| Bya132 a răspuns (pentru Comeandtellmesomething):

Să te văd, Comy big grin

| Bogdanux a răspuns:

Ce naiba, care carnet? Nu mai am de la inceputul clasei a 9-a. cand l-a bagat mama din greseala in masina de spalat.

| Musique a răspuns:

10 romana si un 9 la istorie
*stai asa, astazi am dat test la engleza (cred ca i-au nota 7) si ieri la chimie (mai pune un 2, 6)*

| Criiiiiiiis a răspuns:

4 peste tot.

Răspuns utilizator avertizat
| ɔɐıɔ a răspuns:

10 engleza 10 desen 9 germana 10 engleza 10 ed tehnologica 10 religie 10 fizica 10 mate

| pasta a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Haide ba ca esti prea tocilar

| CastorR a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

De cand esti tu asa de destept?

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru pasta):

Mda...nu invat nimica da ma considera profii copilul magic(chiar daca am spart tabla cu un bulgarelaughing )

| MyObsession a răspuns:

Iee
Azi am luat un 9 la fizică pentru că n-am terminat o temă *se dă cu cu*ul de podea*
La testul' iniţial la fizică.3, 50. ce ştiţi voi.
Engleză 96p.germana 93 p.
Mate 65p.română 63.astea doar la iniţial.
Săptămâna viitoare am test la română engleză fizică şi germană. ţineţi-mi pumnii.
Încurajări?
*se aud greieri*

| RockaruL a răspuns:

Un 10 la desen că am desenat un c*i strâmb...

| Deny1333 a răspuns:

Eu le am trecute-n catalog. AMIN.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Inca nu am nici macar o nota

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Un 10 la desen.
Si in curand un 6 la tehnologie si unul la mate.

| ReallySomebody a răspuns:

Noua nu ne-a dat carnetele vb serios!

| Downfall a răspuns:

Pai deocamdata am doar un 10 la mate big grin

| Zendaa a răspuns:

Cine a spus ca am carnet?

| totGumã a răspuns:

Pai,4 la mate si 2 la fizica.Shtttt

| HepiBăluns a răspuns:

10 la romana, 10 la mate, 10 la desen, 10 la franceza, 10 la fizica, 10 la istorie, 10 la biologie, 10 la chimie si 9 la latina.blushing

| Summer5505 a răspuns:

Patru 10`uri si un 9 la romana si cate un 10 la religie, mate, franceza si muzica

| βėan a răspuns:

10 Mate si Franca...la restul' inca nu s-au pus note

| GoguLoV3lipitoOarea a răspuns:

Un 7 la engleza, 7 la romana, 5 la mate, 6 la franceza, 10 la desen, 8 la religie si 4 la fizica.Am note de *****, asa-i?

| Klepto a răspuns:

Pe carnetul de donator de organe, doctorii mi-au scris ca am o inima de nota 10, un ficat de 7, un plaman de 9, alt plaman de 7(cand fumez, trag doar pe partea dreapta), un rinichi de 6 si un penis de 20(cm) si ca am creierul foarte oxigenat, pardon adica bate vantul prin el.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Cei cu 10 mai si distrati-va nu numai cu scoalahappy\
eu am si mari si mici(dar nu sub 6)

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Cei cu 10 mai si distrati-va nu numai cu carteahappy
eu. mari si mici(dar nu sub 6-7)

| NothingToEat a răspuns:

De cand incerc sa scap de carnetu asta de note nenorocit ...SUNT BLESTEMATA!

| RheaLustzig a răspuns:

9 la franceza un 9 si un 8 la mate si un 9 la biologie laughing
Ce sa zic.9 e cifra mea norocoasa tongue

| FuNNkY24 a răspuns:

6 la istorie 4 la bio 8 la romana un 9 la muzica...

| Miky03 a răspuns:

4-engleza
6-franceza
10-desen
9-biologie
10-istorie
9-romana...

| angelsaredickswithwings a răspuns:

Am 12 de zece smug

| MisterCMD a răspuns:

De la 10 in sus. da am si diploma de prost eliberata de ministerul educatiei si cercetarii.

| Safire17 a răspuns:

Eu... 10 romana, 8 istorie, 10 geogra, 10 engleza, 10 ed plastica, 10 ed tehnologica, 9-10 mate...si thinking ce mai era?

| Safire17 a răspuns:

Eu mai am si la... biologie...de obicei eu is singura care ia numa' 7 la bio