| Andreea1130 a întrebat:

Cum ii la scoala? ce note aveti pana acum?hee hee

Răspuns Câştigător
| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Stau bine cu școala, am luat un 10 la biologie și 2 puncte pentru activitate la istorie și pot să-mi măresc notele la teste cu ele. (că la isto nu prea învățlaughing) În pauze e distrativ, colegii sunt super, ne înțelegem și am constatat că la școală e mai fain ca acasă. Mereu ceva nou! Ție cum îți merge?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O prostie de scoalastraight face
Note inca nu am.Nu imi releva cunostintele notele.Eu ma mandresc cu ce am in cap nu in catalog

| TeoPT a răspuns:

Pai am facut varza la testul initial la fizica, dar la romana si la matematica m-am descurcat. Miercuri am test initial la chimie. laughing Ala e usor.

Macar acum mai stam putin, asa, ca dupa vacanta.

Ca din semestrul II incepe nebunealalaughing

Pa, pa.

| Ana a răspuns:

Note nu am luat deocamdata

| nobody_9468 a răspuns:

E bine, chiar destul de bine.
Am 2 de 10, unul la romana si unul la francezahee hee.

Bafta.

| G a răspuns:

Deocamdata bine. laughing
note n-am, nu avem catalog inca.

| JuLien a răspuns:

Am deja un 3 la mate...si urmeaza un 3 la fizica(dau test maine)

| Petronela a răspuns:

Bine, nu

| ApofissPapaya a răspuns:

Inca nici una, tu?
tie cum iti merge
la scoala inca e binelaughing