| al9264 a întrebat:

Ce o insemna "yes" in engleza? Dictionarul online nu ma iubeste.De altfel nici restul internetului.

Răspuns Câştigător
| cateluuus a răspuns:

Vrei o bombonică?

10 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Sper ca folosesti prezervativ...

| suit?r a răspuns:

Nu.

| AirănMeidăn a răspuns:

Yes inseamna No si No inseamna Yes, deci ce parere ai despre chei?

| PedoBarbie a răspuns:

Yes înseamnă că Yeshi de pe TPU şi îi laşi pe alţi să pună întrebări sau înseamnă da în engleză. Mulţumit-ă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa iesi de pe TPU deoarece aici sunt oameni care au nevoie de un sfat, de un ajutor real iar noi stam sa ne pierdem timpul citind intrebari asemanatoare celei pe care tu ai postat-o. Misto-uri rasuflate.

| al9264 explică (pentru anonim_4396):

Puteai sa nu te uiti la mine si sa ciesti alte intrebari. Daca nu ai ceva frumos de spus, mai bine nu spune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici noi nu te iubim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu te iubesc.
Saruta-ma!
Mars de aici gay-ule, eu sunt maritat/a.

| iCappy a răspuns:

,,yes'' inseamna,, da''
P.s. esti la gradinita?
Funda?

| 010101012 a răspuns:

"yes" inseamna "da". Esti cumva la gradinita? Noi aici nu punem intrebari aiurea asa ca: esti penibil.