| emeris a întrebat:

Ce obiceiuri aveti?batting eyelashes(nu neaparat proaste ci amuzante) big grin

9 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Am obiceiul sa mananc de la altii din farfurie, am obiceiul sa ma ciocnesc de ziduri, am obiceiul sa dorm in tot patul, ursul mai cade cateodatalaughing

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! de fiecare data cand nu vreau sa ma scoata la tabla ma fac ca scriu, ca-mi suflu nasu ca-mi ascutesc creionul big grin
am observat in ultimul timp ca in loc sa vedem adica sa vad cee am de facut pe la teme si alte chesti zic :''aver'' in spaniola sa vedem laughing nu stiu de ce dar m-am obisnuit asa.
cand ma cert cu cineva zic ca nu mai vb cu el o saptamana si peste 2 ore vorbesc ca nu ma pot abtine laughing
nu ma pot abtine sa ma duc fara dulciuri la scoala nu conteaza cate dar sa fie cat mai multe big grin
cand ma uit la ceva ce ma sperie (fenomene stranii )nu mai merg la baie de frica laughing
nu ma pot abtine sa raspund acestei intrebari laughing

| Psihiatra a răspuns:

Stranut dubios, si inainte de asta fac o mutra de tot rasul si toata clasa e atenta la mine tongue

| saymoon a răspuns:

Am o gramada de obiceiuri, ca de exemplu cand sunt stresata rod unghii pana nu mai am ce roade, asta e cel mai urat. Un altul e ca nu mi tace gura niciodata, incontinuu vorbesc.Am obiceiul sa comentez, chiar daca uneoiri nu ar trebui sa o fac, doar ca nu ma pot abtine, si mai am multe dar am obiceiul sa uit obiceiurile.

| Anapoda a răspuns:

Eu...stiu ca nu-i frumos, dar imi pocanesc degetelebig grin uit repede ce mi se spune sa faclaughingsi daca ma striga cineva de prea multe ori la lucrari...ma prefac ca-s foarte concentata si ca nu audlaughingcam atat!

| cretudaniel99 a răspuns:

Nu stiu cum de nimeresc ca la ore ma tot ingan cu profa si toti rad.mangan din 5 in 5 minute

| emeris explică:

Am vrut sa zic amuzante*waitingblushing

| emeris explică:

Eu...multumesc de intrebare waitinglaughing

am obiceiu' sa rad la ore. sa rad mult, prost, fara sens straight face. am obiceiu' sa ma iau in gura cu profii blushing chiar daca nu vreau whistling dar...sunt cazuri si cazuri blushingwhistling

dimineata nu vorbesc cu nimeni pana nu mananc/ beau ceva. si sunt irascibila si daca vorbeste cineva cu mine incep sa urlu blushing:O da, stiu, e urat phbbbbtlaughing

dau din picioare(a devenit deja un tic... e pe fond de stres?laughing). ascult muzica non-stop. ce mai fac thinkinglaughing

cand ajung acasa de la scoala imi arunc hainele peste tot. merg la calculator. dupa 5 minute il inchid laughing apoi directia: oglinda blushing asta e...sunt balanta tonguelaughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai,de obicei cand sunt la scoala,pun piedici, tip, urlu, ca o posedata.

Imi rod buza. blushing

Ma cert cu colegii mai mereu, e un obicei de al meu. Obisnuiesc sa ii spun baietilor ca ei sunt gay iar fetelor le spun ca ele sunt niste lesbiene. devil