| LOrelaYBeAtRiCe a întrebat:

Ce obiceiuri ciudate/amuzante ai?

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

Am niste javre in parcare si o baba nebuna care le da sa mance si ii se reped javrele la lume si eu cand vad cainii in raza mea sau pe baba arunc cu ciocolata in ea sau cu castravete, ceapa sau ce am eu la indemana Funda?laughing

11 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Mă trag de sfârcuri când sunt stresată.

| Musique a răspuns:

Rup aripile muștelor și încerc și eu să zbor.

| Dash a răspuns:

Macin caramizi.

| AikkoxD a răspuns:

Împletesc spaghete.

| MaliciousDeath a răspuns:

După ce îmi gătesc ceva, ca să verific dacă am închis cum trebuie chestiuţa aia de la aragaz şi că nu ies gaze, aprind becul.De fiecare dată când fac chestia, asta mă pregătesc să sar în aer, împreună cu restul bucătăriei, but here I am...again.

| Wøodenpints a răspuns:

Pă piş pe chestii mici şi vii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

Microbi? Sau robotul?

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Ţigani şi gândaci de bucătărie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wøodenpints):

A da ma am uitat ca nu tu ai pus intrebarea scuzelaughinglaughinglaughing

| LanaDelRayFan a răspuns:

Aranjez presurile vecinilor sau imi bag apa in nas big grin

| KennyBa a răspuns:

Cand trece un om, ma ascund dupa masini si strig: uite un prost!
odat trecea un cuplu cu motocicleta si eu strig: uite doi fraieri cu motocicleta lor de caca! aia se uita, ma vad si opresc, in momentu ala am inceput sa fug!