| anonim_4396 a întrebat:

Ce oras locuiesti? îți place acolo? care sunt punctele pozitive și negative acolo? Cum sunt oamenii de acolo? multumesc!

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cu mare plăcere.

| Bacemi a răspuns:

Barlad.

Imi place aici pentru ca e acasa.

Puncte pozitive : un orasel cat de cat pus la punct, am vazut si mai rau. Am fi meritat mai mult sa fim resedinta de judet. Mai ales la cum ne descurcam in comparatie cu orasul resedinta care desi are mai multe institutii pare mai fantoma.

Puncte negative : Sunt si zone mai ciudate cu persoane mai putin placute. Oamenii nu sunt asa deschisi la lucruri noi, e o mentalitate putin productiva.

Oameni sunt de toate felurile.Stii, era o pilda.

Un tanar vine intr-un oras. Un batran era la intrare. Si tanarul l-a intrebat : Cum sunt oamenii in orasul asta?

Batranul l-a intrebat? Cum sunt oamenii in orasul de unde vii? Tanarul a spus: Toti sunt hapsani, rai, etc.
Batranul, vadit mahnit, i-a raspuns : asa sunt oamenii si in orasul asta.

A mai venit un tanar si l-a intrebat l-a fel.
Batranul l-a intrebat : Cum sunt oamenii in orasul tau?
Tanarul a raspuns: sunt buni, calzi, mereu gata sa ajute.
Batranul a zambit si a raspuns: Asa sunt oamenii si in orasul acesta.

Conteaza cine esti tu. Un intreg univers te asteapta. Inseamna universul tau este ceea ce alegi sa vezi si sa primesti in viata ta.

| LittleSue a răspuns:

Wonderland.
Nici ca se putea mai bine.
Avem seri de cricket cu flamingo.
E o tipa cu par ciudat si cap mare care cam reteaza capete.

Unii patrati, altii verzi..Depinde unde te uiti

| BluishAngel a răspuns:

Cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu-i oras. E o comuna. Dar arata ca un oras mai mic din Romania.
Adica gasesti tot ce e intr-un oras. Numai ca sunt mai mult case decat blocuri.
Cel mai bine e ca e oceanul la 500 de m de casa. Si ca am scapat de bloc.
Cel mai rau e ca e departe de Romania.
Oamenii sunt altfel aici. Pe de o parte e bine asta. Pe de alta parte nu e.
Poate vroiai un raspuns amuzant.
Acum nu prea pot. Pentru ca a luat gol Steaua in ultimele minute.

| iKeel a răspuns:

Da.

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Bucureşti.
Da.
Pozitiv :Am Mc-ul lângă şcoală
Negativ:Am parc în faţa bloculio
De treabă...

| GoBackInFuture a răspuns:

Bucuresti. Da, imi place, multe locuri de vizitat, parcuri, mall-uri. Pozitiv : multe atractii turistice, multe parcuri si mall-uri, ai ce sa faci vara, te poti plimba prin multe locuri fara sa te plictisesti. Negativ : oamenii nesimtiti (in general bosorogii), aurolacii, cainii, mirosurile neplacute din unele zone. Oamenii sunt de treaba, multe bunaciuni.

| Kisie a răspuns:

1.Eforie Sud 2. Da 3 Sunt apoape de mare 4.In fiecare seara strada mea este invadata de cocalari 4.Mai toti sunt nesimtiti...

| MarikkDubstepLover a răspuns:

Sinaia.
Pozitiv : Fac 1 minut pana la scoala.
Negativ : Parc in spatele blocului
Oamenii : Foarte de treaba, dar se "umbla " in gastii, nimeni nu iese singur afara. straight face