| RobYnReloaded a întrebat:

Ce parere aveti de noul aspect TPU?hee hee

Va permite nimic mai mult decat ceea ce puteati face inainte, cu un aspect mult mai deosebit.
Acum zici ca'i forum sau altele waiting

Infine... oh go on

Si intrebare: Tu ce site ai creea? >:

Răspuns Câştigător
| PotcaPădurii a răspuns:

Total oribil. Hai frate, m-ai bine s-ar chinui sa o dea pe biberita afara, sa inlature robotul ala enervant si sa bage voturile gen:Gay, Horror, Agramat, etc.

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer nu e atat de rea ...numai ca nu se vad voturile la raspunsuri, si asta ii ia mult din farmec

| MâţulMov a răspuns:

Deci mie chiar nu-mi place.

| Trinitas a răspuns:

Abia daca mai pot sa ma concentrez la ce scrie, cu toate cretinismele alea pe langa.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

E de câcat, atât de câcat încât pute.

| AlinaaAli a răspuns:

Nu prea imi place, adica nu imi place deloc!

| Broadband a răspuns:

Urat, mai bine il lasau ca inainte si faceau ceva sa nu se mai blocheze

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Groaznic.

| CastorR a răspuns:

Nashpa.

| CautNume a răspuns:

Astia cred ca TPU e o banda desenata sau de ce au pus sa apara raspunsurile asa?

| Cristianne a răspuns:

E ok, dar mă rog, se puteau face îmbunătățiri mai bune decât asta.

| 2810 a răspuns:

E feşiăn secsi şi rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea, nu plec decat doar 2, 5 ore, si deja totul e schimbat. E cam naspa, posibil pina cand ne vom obisnui (ceea ce nu cred ca va fi prea curand)
Habar nu am, sunt in pana

Mi s-a stricat o circumvolutiune a creierului, acum merge cam harait, da merge!

Întrebări recente