| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta:)):O?
http://www.tpu.ro/......mi-o-frec/ Pe mine una ma amuza de numai pot:)))=))

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

MDa, sincer nici nu stiu daca astia sunt niste copii fara ocupatie care posteaza pe site aiurea sa "shockeze" sau daca chiar scriu adevarat. Cred ca nu vom stii niciodata...

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, poate şi pe mine m-ar amuza, dacă aş fi o virgină de 12 ani.

Până una-alta, de ce ai adus "Dragoste şi Sex" la "Trivia/Amuzante"? Crezi că nu sunt destui virgini acolo?

| VacutzaRoscata a răspuns:

NOname,asa,fi rea smug

Răspuns utilizator avertizat
| SociallyDepressed a răspuns:

Sunt de aceeasi parere cu @NOname

| Dennys1521 a răspuns:

Mda,va amuzati de necazurile altora

| mdany a răspuns:

Mda...gata copilul a spus si el ca are o problema si voi gata hai sa radem de el ca asa-i romanul.

| MinHee a răspuns:

rolling on the floordebilarolling on the floor

| XLidiaX a răspuns:

Hey, nu mi se pare corect! Cum a spus si NOname, aici e T/A, nu D/S asa ca nu mai aduce intrebarie lor aici. x[