| Lora1 a întrebat:

Ce parere aveti despre ce se intampla intr-e Bianca Draguseanu si Victor Slav? laughing

14 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Mda nu ma intereseaza viata unuor idioti(hai sa vad care sare la bataie.Nimeni?)

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Îmi place.

| W3R4 a răspuns:

Curvăsăreală.

| Ayako a răspuns:

Nu mai deschid televizorul de ceva timp.

| Seducatorul a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca ai pus cratima la cuvantul intre*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi tare daca s-ar bate si-n DIRECT si-n RELUARE. laughing - -glumesc!

Răspuns utilizator avertizat
| Chamberlin a răspuns:

hee hee Sa sti ca pe noi chiar ne intereseaza yawn

| lalaballet a răspuns:

Nu ma intereseaza! faca ce-or vrea!

| Lămâie00 a răspuns:

Habar nu am, am lasat televizorul la hibernat pana trece idiotenia asta cu Sclav si maimuta aia de Dragusanca(pe bune, uita-te atent la fata ei ca parca e maimuca cu buzele alea)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lămâie00):

Acuma arat super ok dar era o vreme cand semana cu poza ta de profil! laughing laughing no offence! laughing

| Lămâie00 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing

| parvuconst a răspuns:

Tot mariajul lor a fost bazat pe cresterea veniturilor fiecaruia prin scandaluri mediatice.