| anonim_4396 a întrebat:

Dragilor,ce a vazut Bianca Dragusanu la Victor Slav?

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Intrebarea este ce-a vazut Victor la Bianca?
Ok, e o femeie frumoasa, dar parca ceva nu merge acolobatting eyelashes Infine si totusi sa-ti raspund la intrebarea ta, pai e un barbat care arata bine, stie sa se comporte, e destept thinking Parerea mea.

6 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dar ve a vazut el la ea, nu te intrebi? Cred ca nu experimentase cum este sexul cu o Gomflabila!

| mimiwewem a răspuns:

Corpul. Dar trebuia să zici ce a văzut el la ea.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Gusturile nu se discuta.

| Grin a răspuns:

Bani,Si fizicu, si ca e cam popular, si victor slav isi alege toate curvele din Romaniabig grin

| JustAKiss a răspuns:

Mai bine ai pune invers intrebarea...el e un tip destept, educat, dragut, care are un loc de munca stabil, nu ca ea, care s-a lansat pe numele altora...

| Myary a răspuns:

Patratelele deformate, draga happy