| RainboyDash a întrebat:

Ce parere aveti despre Farmacia Inimii Catena?

Răspuns Câştigător
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Niste tepari happy cauta sa-ti vanda cele mai scumpe medicamente posibile, la recomandarea homosexualilor angajati la ei, am cerut de gat faringosept, mi-au recomandat ceva pe la 50 lei, cica mult mai bun, am pus botu ca fraieru la momeala si mai rau mi-a facut, a doua zi mai rau ma durea, am cumparat faringosept si mi-a trecut foarte repede, valabil si pentru fervex sau coldrex, plicurile alea odioase pentru raceala, febra, gripa, enorm de scumpe, daca esti destept cu 5 lei te faci bine, cumperi paracetamol, aspirina, alvocamin si gata, 5 lei costa, nu 150 lei pe recomandarea homosexualilor pe post de farmacisti.

12 răspunsuri:
| SmartLier a răspuns:

Este o farmacie care inimii si se numeste catena?!

Poate...hee hee

| Musique a răspuns:

Cu ce te încântă că știi părerea mea?

| GroparuVesel a răspuns:

3 cuvinte: Farmacia inimii(iii) Catenaaaaaa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca au plătit mai mulţi bani pe reclamă decât au obţinut din vânzări. Epic. laughing

| ILoveTacos a răspuns:

Pai... daca vrei sa traiesti mai mult, sa nu mai stranuti, sau daca vrei o pastila de iubire, poti sa te duci la Catena.Si poti sa gasesti acolo si puterea de a spera, si o doza de "ceva", daca vrei. Daca platesti, primesti si o reteta(pentru viata ta, cica).

Si cam asta e cu...

Farmacia inimiiiii Catenaaaaa!

| Foxyyyy a răspuns:

Imi provoaca greata.

| Pandwa a răspuns:

Una foarteeeeeee...nasoala laughing)) Scria ca este deschisa si era inchisa, iar cand am fost si eu sa imi cumpar ceva...nu aveau straight face laughing)

| Cristianne a răspuns:

Nu-mi pasă, dar miai băgat reclama în cap.Iar.

| CamiiBăă a răspuns:

Este Farmacia Inimii, Catena laughing

| мızυκı a răspuns:

Bă, pe mine mă enervează reclama foarte mult, da mai farmacia-n sine.
Numai pe jegmăneală se pun.

| fadnox a răspuns:

Prefer o drogherie
http://www.farmatop.ro/legislatie.html?start=2 (subliniez de care)

| Cristianne a răspuns:

Mi-ai.*