| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare fratilor.
Ce parere aveti despre "Farmacia Inimii Catena"?
Vorbesc chiar serios acum ati cumparat vreodata de la Catena? vi s-a parut acolo mai altfel decat in alte farmacii din orasul vostru? Acolo preturile sunt mai ieftine cum spune si in reclame?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ieri am achizitionat medicamente de acolo, eram in apropiere si...de ce nu?
Mai ieftin?
Depinde de medicament, exista o diferenta de pret de la farmacie la farmacie.
Unele medicamente sunt mai ieftine ca in cutare farmacie unele sunt mult mai scumpe ca in cutare farmacie-singura solutie este sa verifici si compari constant lista preturilor din farmacii.

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu toate medicamentele sunt mai ieftine asa cum spune reclama. Am cumparat un medicament de la Catena, avand si card de fidelitate, mai scump cu 2 lei, decat de la alta farmacie fara card.

| R0R0 a răspuns:

Da, am cumparat de la Catena. Mi se pare ok.