| LikeACandyxD a întrebat:

Ce parere aveti despre tipa asta?
Despre voce, coregrafie :))
http://www.youtube.com/watch?v=Xujhimh5eWs&feature=plcp

Răspuns Câştigător
| Autumnfeelings a răspuns:

Destul de draguţa melodia, păcat că nu am înţeles o iotă.

9 răspunsuri:
| CastraveteMurat a răspuns:

O iubesc.

| DakotaRoyse a răspuns:

Hahaha, Overly Attached Girlfriend laughing

Mie îmi place tipa laughing
Pentru o fată care nu e nici cântăreaţă, n-are treabă cu asta, se descurcă bine, plus că versurile-s haioase laughing Şi la ce feţe face uneori. n-aş vrea să fiu prietenu-so când îl prinde înşelând-o laughing straight facestraight face

| BluishAngel a răspuns:

Ma sperie rau de tot :O, e cam afoana si face fete aiurea rau de tot.Mai ales ochii ei ma sperie I don't want to see

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ar putea deveni un nou curent in muzica.Mi s-a parut dragut, poate ceva sincronizare cu muzica ar mai trebui lucrat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda...imi place la minutele 2:22 - 2:24rolling on the floor si mutrele ei imi plac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"No matter where I turn the screen, I CAN'T ESCAPE THE EYES!" Tipul care a spus asta este un geniu.

| iKeel a răspuns:

Este retardată aia...

| LaNaibaa a răspuns:

Canta bine, dar m`au ingrozit ochii ei o, O

| oBelieveMe a răspuns:

Lool laughing