| SaDiCuL a întrebat:

Ce parere aveti despre
http://www.youtube.com/watch?v=u4vuRT0NReQ&feature=plcp
ma refer la voce deci sa nu aud k e sexy si buna sau din astea...

5 răspunsuri:
| Кристина21 a răspuns:

Deci imi suuuper placeesmug Chiar mai bun decat originalulblushing Sa o tina tot asa:*

| LittleMønster a răspuns:

Nici intr-un caz nu e sexy si buna, arata ca o pitipoanca, si se forteaza prea tare sa cante.Se cunoaste ca e nitel cam artificiala si la voce si la fata.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu e nici sexy nici bună. Iar vocea e praf, un praf pe care-l mai strică şi ţiganeala de-o cântă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are cu Dragoste si sex?

| sowhatt a răspuns:

Chiar am vazut-o de dimineata...big grin canta misto dar are cateva scapari...