| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre vedetele din romania? ca de ex bomba sexy a lu'fotbalistu d ela steauatonguecare a fost intrebata ce parere are despre Ilie Nastase.,., si a spus ca nu comenteaza pe nimeni din POLITICAlaughing. Doamne mare e Gradina Ta, in care toti prostii sar gardu cand poarta e deschisa.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eh si tu! Ce mi-e Ilie Nastase, ce mi-e Adrian Nastase! "Vedetele " care le numesti tu, numai vedete in adevaratul inteles al cuvantului nu-s! Televiziunile de show cauta tot felul de persoane pe care le ridica la rangul de "vedeta" dar al caror singur merit este ca este prietena lui...sau amanta lui...sau nuditatea! Uita-te la "povstiri de noapte" ca te apuca groaza ce vezi acolo! Ce poate sa faca omul pentru publicitate si un moment de faima! Parca gloria adevaratelor vedete se rasfrange si asupra anturajului lor!

| Denisaa a răspuns:

Nu stiam de faza astalaughing)

Poi ce parere sa am.In primul rand "rolling on the floor)))))))))"
In al doilea rand, nu comentez pe nimeni din cerurilaughing)big grin

| ♫♥laurik♥♫ a răspuns:

Toate " bombele sexy" sunt doar niste pitipoance laughing

| AmericanCookie a răspuns:

Eu nu o consider o bomba sexy si in plus, e doar o pitipoanca cu nasul pe sus si slaba la minte, atata tot!