| Bizzareq1 a răspuns:

Pai dacă e țigan.

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Oamenilor le place sa-si bata joc de oameni crezand ca sunt interesanti, dar nu sunt deloc.
Saracul copil. Dar na, prostii sunt prosti nu ai ce sa le faciwinking.
Daca vor sa-si bata joc sa-si bata, ca cel de care-si bat joc este nevinovat.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

Pe criza tiganii mesteca oricelaughing.

| CristiVssMămăligă a răspuns:

@ByankaPlaceLaJBsiNuIiPasaDacaPrimesteStupid Iti reamintesc ca suntem la T/Awinking.

| DaaNNuuTzz a răspuns:

Baaaa asta nu este pentru &@&$? laughing rolling on the floor

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

@ForGoTTeNSoul stiu ca suntem la t/a. Dar t/a nu inseamnda sa ne batem joc de oamenihappy.
[[chiar daca sunt ei si rromi]]