| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Ce porcarii joci pe Facebook si ce lev big grin
Io am inceput cu farmville, cityville iar acum m-am apucat de empire & allies si mi se pare bestial!

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu joc farmville lvl 44 sau 45.si empire & allies lvl 24 cred big grin

| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu nu joc nimic, nu imi plac

| HrănescPorciCuLingurţa a răspuns:

Porcării pe care le joci din plictiseală. Farmville-lv 10 sau 11 şi Country Life(joc mai plictisitor ca ăsta nu am văzut în viaţa mea)-lv 4.

| AndreiRevine a răspuns:

Daca ai sti ce porcari joc eu phooooaaaai phooouuuoooo.Joc Barn Buddielaughing Si sti ceva? Aaaaaa sti? Se scrie facebookbig grin tongue!

| Lime a răspuns:

Cityville

| Anestezia a răspuns:

Facebook --Mdaa! Deci Buna. woozworld. Have a nice day! wave

| anaid2008 a răspuns:

Farmville level 88 :X