| prettygirl_6433 a întrebat:

Cine joaca farmville si it girl si cityville pe facebook daca joaca ii dau funda.doar scrieti

Răspuns Câştigător
| licuricisclipici a răspuns:

Da ma jocbig grin La it girl sunt la nivelul 9, la farmville sunt la nivelul 37 iar la cittyville am ajunt la niv 8big grin funtita?

4 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Bună. Pai, eu joc aproximativ toate jocurilede pe FaceBook. La jocul FarmVille, si sunt la lvl 24. La jocul It Girl, sunt la lvl 5. Iar la jocul CityVille, sunt la lvl 7. big grin

| Mhjua a răspuns:

Eu

| MissE a răspuns:

Eu jocbatting eyelashes