| dαɴЗ a întrebat:

Ce povesti de groaza ati trait/stiti? funditahappy

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Www.spectrulrelatii.ro gasesti filme de groaza, povesti orice vrei.
fundita?

6 răspunsuri:
| Aniii a răspuns:

Pai stiu una (am auzit'o de la o prietena)

Zicea ca era vorba de o batrana in nu mai stiu ce sat si sapa in gradina si a fulgerat. Si a lovit'o fulgerul in cap si de atunci cand e furtuna tot timpul apare.

Sau una amuzanta de la o colega zicea ca era mai micuta si a trecut pe langa cimitir si a auzit un taur ca alearga dupa ea si fugea si plangea cat putea ea dar no urmarea nimeni

| BoGhDaN a răspuns:

Cand profesorul a crezut ca la engleza am scrii cuvintele in romana

| d??? explică:

Am uitat sa zic + vot bv byanka! ai si funda si vot :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca am fost in padure si am gasit-o pe Elodia

| Pisicuța a răspuns:

Ah, am trait multe povesti de groaza... Daca iti spun lesini nu alta.

| KagomeHigurashiLoveInuyasha a răspuns:

Asta mi-a spus-o tati este haioasa dar si putin infricosatoare.
cica era odata o baba care murise si fiul ei a venit din razboi parca pe acolo cand murise.si statea el noaptea pe sala cu lumina plapanda de la lampa si fuma. niste tineri treceau pe acolo si cum femeia avea la casa pe geamuri vita de vie se vedea inffricosator peisajul:o lumina palida si fum de la tigara. si tinerii siau spus infricosati:-ba o fi venit femeia pe la ia pe acasa din mormant!
si baiatul din casa ia auzit si le-a spus sai sperie:
-de maica mai venii si eu pacasa sa vad ce mai e
si mi-a spus tati ca au fugit aia de au mancat pamantul! crying crying