| Zuupass a întrebat:

Vreau povesti de groaza, stiti?

Răspuns Câştigător
| Soldatul a răspuns:

Http://spectrul-realitatii.forum-gratuit.ro/f1-povesti-de-groaza

Poti cauta si tu pe google

| Zuupass explică (pentru Soldatul):

Lol cam horror dar nu destul dar iti dau funda happy

5 răspunsuri:
| NaNeSuDhOp a răspuns:

Sugi pla
sugi pla
mori!

| M3Y a răspuns:

Da.
Era odata o fata. toata lumea ii spunea ca e urata. intr.o zi ea s.a taiat gura, iar seara umbla pe strazi pentru a gasi naivi care umbla. rapea de obicei copii si ii intreba cu o foarfeca uriasa in mana "sunt urata?". daca spunea : Nu, le taia gura fiindca au mintit, daca spuneau: da, le taia capul.
Este un film"femeia fara gura" japonez, superb, nu l.am gasit sa il vad, dar mi l.a povestit fratele meu

| Zuupass explică (pentru M3Y):

O doamne! ce tare e poveste zau happy

| M3Y a răspuns (pentru Zuupass):

Mersi. Este printre preferatele mele...