| lipitoOarea a întrebat:

Ce replica va place de la Naomi / in puii mei? ( stiu ca e veche emisiunea, dar merge)

5 răspunsuri:
| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Fii atenta aici de ce senzatii tari o sa ai parte: greturi, balonari, ameteli, dureri de burta rolling on the floor

| lipitoOarea explică:

Ti-a scapat un vanticel? Care vanticel ca era un uragan. Zici ca era Katrina la fundu tau!

| lipitoOarea explică:

Vreau sa fiu asa ca o zeita de-aia greaca, cand calc sa calc asa pe norisori, sa plutesc ca proasta prin Dorobanti.

| DroGuleTz a răspuns:

Hugo hugolina lu ma Hugo :Xlaughing)))

| Syto a răspuns:

Ce vreme de rahat.
Parcă plouă cu căcăreze.=]]]