| mary_1175 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare

va place emisiunea in puii mei?

ce va place cel mai mult din aceasta emisiune? nu stiu d`astea laughing)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Ador emisiune, iar cea mai tare faza a fos...nu stiu, nu stiu d'astea! Chiar nu stiu, nu stiu d'astea! Apropo toata lumea sa epileza la mini!(toata lumea sa apleza la mine)

Pa, pa, m-ai facut sa rad.

7 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Cea mai tare faza o fost cu "nu stiu, nu stiu, nu stiu d-astea.
Sunt pericol oamenii aia.
Imi place mult emisiunea... Of "in puii mei" de abia astept sa mai inceapa o turahappy

O zi frumoasahappy

| cristianorudi7 a răspuns:

Cel mai mult imi place km joaca fernando. suuuper tare. fundita plssssss

| Ionutz a răspuns:

Nu stiu din astea... imi plac telecomandati si melodiile pe care le fac.:X:X

| Andreea_5313 a răspuns:

Mie imi place tot cum interpreteaza BendeaclaughingE cel mai tare.Naomi,Fernando,Perversu,Florin Piersic, Dorel...deci super tarelove struckAbia astept diseara!

| 100vlad a răspuns:

Nu stiu de astea ii cel mai tare \m/\m/\\m/...nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place la nebunie emisiunea! dar cel mai mult imi place secventa cu mirel si dorel( nu stiu d'astea, sau, ori) rolling on the floor

| DeUtsza a răspuns:

Eu o adoooooor... e cea mai tarelaughing. imi plk naomi fernando si nu stiu din astealaughinglaughingbendeac e cel mai tare