| Geanin a întrebat:

Ce s-a inamplat cu userii T/A? straight face

30 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Și-au mutat șatra pe Marte.

| KamaSutra a răspuns:

Adica?

| Nirvanaaa a răspuns:

S-au pus la somn.Sunt deprimati.

| Suck a răspuns:

Sunt de rahat... toti au cate doua conturi, e aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amegu ne-a nenorocit crying

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru anonim_4396):

UUUU, DaisyD

| anonim_4396 a răspuns (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

I don't want to see nu nu nu nu nuuuu, exclus. Asta va dispărea.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hopa ducky laughing Ce poza frumoasa ai

Asa faci de nerabdare sa ma vezi laughing))))

https://media.giphy.com/media/iAvsLzFkPj6kU/giphy.gif

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ba si credeam ca nu observi. (si greu al naiba sa nu observi laughing ) e vina lu Amegu. Doar vina lui.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru anonim_4396):

Daisy duk

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

... cine e amegu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

AmegaDaisuki, baiatu cu clarinet. :]]

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm,da,asa e.Am inteles ce ai spus tu cum inteleg chineza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Stefan mai, Stefan. Nu-l stii? Lasa.
Abia astept vacanta mare. laughing

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da iti place tie clar e poponar si nu imi place.Da asteapta, si eu astept decembrie sa plec la munte uuuuu laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Ce-mi place? O.o
E urat muntele. Mai ales iarna.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudatul ala de care zici.Muntele e superb iarna, zapada, caldurica, vin fiert smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

E un user mai, un user, de la trivia. -_-;
Da, e frumos sa-l vezi in vacanta da când îl vezi de 15 ani iti vine sa-l si înjuri.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmmm,nu ma chemi pe la tine? Daca stai si in Brasov e perfect laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Deci fix acolo stau. Te chem si te inchid in debara. laughing nu vezi gram de munte.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru anonim_4396):

OOo,hai ca nu stai departe, ce sunt 80 km. Daca stiam veneam pe la tine de paste cand am fost laughing Daca ma ratacesc stiu a cine sa apelez laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Bazeaza-te pe mine. La cat de mult tin eu la tine (ca la un junghi) te poti baza pe mine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt toti la cazino.

| doreal a răspuns:

Au plecat spre tarile calde.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Buna,

Iti multumim din nou pentru comanda ta pe Fashion & Sport. Suntem bucurosi sa te anuntam ca produsele comandate de tine vor pleca azi de la depozitul nostru din Romania. In cursul zilei de maine coletul tau iti va fi livrat de curierul Cargus. Daca ai intrebari referitoare la comanda te rugam contacteaza-ne prin e-mail la contact@fashionsport.ro sau suna-ne la 0725-588-636 de luni pana vineri intre orele 9-17.
Mai jos gasesti datele livrarii conform comenzii tale. Iti multumim.

ok

| NoelyTheKiller a răspuns:

Adica?