| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a întrebat:

Ce s-a intamplat pe T/A? O serie de intrebari si raspunsuri sterse fara nici macar un motiv :SS straight face Uitati-va la rubrica "Postari sterse de Admin" Eu am o gramada doar de la T/A, voi?

Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Ai dreptate ..nu inteleg de ce sunt sterse..nu au un continut neadecvat..si totusi e rubrica de amuzament nu una serioasa.

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La ce intrebari idioate si tampite sunt la T/A cred si eu ca sunt sterse. Numai eu raportez 5-6 pe zi

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

thinking faptul ca ai raportat mereu intrebarile explica de ce sunt mereu sterse.

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru anonim_4396):

Astazi raporteaza intrebarile si raspunsurile de pe TPU, maine salveaza lumea de la distrugere.asa se nasc justitiarii.

| T0T a răspuns:

Scrie-i adminei...Bag-o p-aia ala Dolan!

| KamaSutra a răspuns:

Majoritatea raspunsurilor mele sterse sunt...mai bine nu...deci la mine nu ma mir big grin

| dragosbogdan001 a răspuns:

2.001.212.435.657.434.677.634.646.757.856.295,68 raspunsuri sterse. Tu cate ai?

| Copac13 a răspuns:

E o conspiratie ma pe aicea e un spion care raporteaza tot sti ce spun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://i.imgur.com/Kg63iXM.png

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Paradis dis Freaak te ...lasa laughing'' Wow, cand naiba am scris asta?! rolling on the floor

| CristinaSNC a răspuns:

Nici nu stiam daca nu ziceai tu laughing 61 de raspunsuri sterse, sunt bine laughing)

| MabelSmileyForYou a răspuns:

Poate ca sunt prostesti si incalca regulamentul.