| CoquineNoire a întrebat:

La rubrica "Raspunsuri / intrebari sterse de admin" se afla doar cele sterse de admin, sau si cele raportate de catre 3 useri, sau direct, de catre cei care au acest drept?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste intrebari reprezinta o punere deopotriva a abinegatiilor cauzate de o nonclisma mintala, sterse din motive arhaice, generate de folclorismul juvenil si preponderent inapoiat

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Acolo apar doar postarile sterse de un admin.

Alexandra - TPU

| CoquineNoire explică (pentru TPU.ro):

Deci nu se accepta asa ceva. bun, multumesc de raspuns.

| CoquineNoire explică:

Ba apar.
eu de obicei le dau dreptate adminilor cand vine vorba de postari jignitoare, dar mi-a fost sters un raspuns referitor la iarba (instigare, sa zicem, dar zisa in gluma). voiam sa stiu de curiozitate daca trei useri au fost jigniti (sau daca sunt impotriva, nu cred ca e corect sa se adune cativa plictisitori sa-mi stearga mie raspunsul), sau daca adminii nu incurajeaza astfel de instigare (practicata in general de oameni, ca nu am zis sa-si bage in vena de exemplu). poate imi raspunde si Alexandra, desi ma indoiesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Nț! Nu contează oricum ce spune Alexandra, mă mir cum nu se satură să aburească comunitatea. Am atâtea postări șterse de către admin și n-au apărut la rubrica asta, dar de exemplu, azi, că ți-a răspuns ție, mi-a șters răspunsul de la întrebarea ta și mi l-a băgat acolo. De ce? Nu încălca cu nimic regulamentul. Încălca doar orgoliul ei, ca de obicei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In rubrica aceea sunt doar intrebari/raspunsuri sterse de admini.
Te pup!