| Neinteleasa a întrebat:

Ce s-ar intampla daca ati fi caine?

26 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Aș lătra.

| Fragile a răspuns:

Sunt deja. b-)

| PotcaPădurii a răspuns:

N-as mai fi paianjen. N-as mai face panza. As da din coada. As umple cu bale tot ce prind in calea mea.

| AikkoxD a răspuns:

Aş alerga în jurul cozii şi m-aş pişa pe tipii cu faţă de gay.

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Aş alerga pisicile.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

Nu aş fii.

| Holocaust a răspuns:

Aş stresa hingherii. Tipic mie.

| Cristianne a răspuns:

Hm,personal respect mai mult câinii decât oamenii, deci aș face chestii mișto.

| Neah a răspuns:

As vedea lumea alb-negru....aia viata, dusa la extrem.

| Bitzy a răspuns:

Aș lătra, aș alerga după biciclete...

| NANANAHehh a răspuns:

M-as p*sa pe un gard big grin si te-as linge pe ochiwinking

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Te-aș mușca!

| AtateaConditii a răspuns:

Ma-s feri de hinghieri.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai ce sa se intample? Mi-as face nevoile peste totwhistling... As alerga masini, chestii de caini.

| LeMousiqe a răspuns:

As sta cuminte pana nu raman fara cap laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As pune taxa la hidrante.

| umbrax a răspuns:

As face totul exact ca un caine

| Petrica44 a răspuns:

As emigra sigur din Romania!

| ayosmdk a răspuns:

Te-as musca! laughing
Nuuu, probabil ca m-as duce si as fugari o pisicalaughing

| คlєxヅ a răspuns:

As putea fi legat! Sau mai rau! Sa am purici! Si poate cineva m-ar fugari cu pietre etc. Citeste cartea Colt Alb si vezi tu ce s-ar intampla.

Răspuns utilizator avertizat
| xRainyDay a răspuns:

Aş alerga veselă prin câmpii, aş sări după fluturi -not-

Aş sta toată ziua la soare.

| Λl๓a a răspuns:

Prima oara mi-as alerga coada si apoi as fura un carnat. Ziua a doua as merge cu parasuta si as ateriza in parc sa cunosc catei frumosi laughing.

| Esial a răspuns:

As casca, m-as scarpina de purici si m-as linge la oua, like a boss...

| ºRaLuKaº a răspuns:

Cred ca as incerca viata papitanta de a fii caine si de a fugii liber si neintrerupt de nimeni! As fugi pe campuri si ca totii ceilalti as musca pe cine ma enerveaza dar cel mai important ar fi ca tot ce ai putea face e sa mananci sa dormi sa faci ce ai chef...ahh ce frumos!

| Ioam a răspuns:

Nu se poate