| Ochiialbastrii a întrebat:

Ce sa aleg intre LD CD 510, lg cookie fresh, Nokia 5310, Lg Gm360.
Si mai am o intrebarebig grin Ce parere aveti despre telefoanele LG?

6 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Părerile sunt împărţite`.batting eyelashes
Unchiul meu a zis că LG'urile nu sunt prea bune.Cumpără'ţi mai bine un Samsung sau un Nokia, cei de la Samsung au telefoane frumuşele, la fel şi Nokia.
Îţi poţi lua `Samsung Corby, e cute.

| TVD a răspuns:

Eu zic sa-ti iei Nokia. Telefoanele Nokia, in general, sunt cele mai bune.

| vivigirl a răspuns:

Eu am un LG gm360 happy si merge bine. e bun happy. Eu sunt multumita de el tongue...mai ales culoarea (mov) laughing big grin. Acum depinde de tine. Da eu in locul tau mi-as lua LG Gm 360. Si nu vreau sa fac reclama laughing da asta e parerea meatongue.

| Bondarel99 a răspuns:

Si eu sunt de parere cu BooM ~, dar eu am si Lg Gm360 si este foarte bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LG este bunisor,
Eu zic sa iti iei LG Gm 360.

| DenisSa_6267 a răspuns:

Eu am cookie fresh tongue
Si merge fff bine desii l`am scapat de multe ori.