| HabarNamPeCePlanetaTraiesc a întrebat:

Ce sa faci sa te amendeze politia?laughing cat mai amuzant=funda

Răspuns Câştigător
| IepureleCuLopată a răspuns:

Merg cu roaba pe stradă.

18 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Înjură-l pe primar.

| 0PopaPorno a răspuns:

Spune-i ca e destept. Politistii urasc minciunile.

| robijam a răspuns:

Te uiti la Teleshoping in masina.

| Aiwendil a răspuns:

Le vorbesc in chinezza. Chiu sang hui lang ouy yonh seyng ciux cing xong cioi selg xiaj... laughing

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Plimbi o capra cu sapca de politist in semn de recunostinta?

| TheStory a răspuns:

Ma joc GTA.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci sex cu nevasta plutonierului, micţionezi pe maşina de poliţie, spargi geamurile secţiei, etc.

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

O violez pe Udrea

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

De fapt cred ca as fi aplaudat nu arestat...

| umbrax a răspuns:

Alerg dupa masini si arunc cu pietre

| PŞtefaniaP a răspuns:

Du-o pe Dragusanca acasa la tine si spune-i:

Dezbraca-te, făă drecu. şi fă bine de îmi arată. ţâţele alea. ca pepenii şi fundul ăla. sexy. Lasa-ma sa te ating papuso, cu tandrete baby rolling on the floor

Vei fi cu adevărat amendat tongue

Pe bune rolling on the floor

| Different69 a răspuns:

Violeaza o babalaughing

| MadalinaElly a răspuns:

Ii spun ca ma cheama altfel, ii dau adresa gresita happy

| alexclaudiu2003 a răspuns:

Scuipa-i in ureche

| KRIIIX a răspuns:

Intrecere cu spatele cu masina de politie!

| PikachuPufos a răspuns:

Dansezi sârbă pe mașinile poliției cu o vacă în timp ce o mulgi și mănânci gogoșile din secție.

| AnonimCUidentitate a răspuns:

Te dezbraci in curu` gol laughing si strigi cat de tare poti! laughing asa iei amenda pentru deranjarea linistii publice smug

| anonima25 a răspuns:

Mas fi dus pe strada as fi fluierat cat de tare puteam imi venea unicornul si mergeam si imprastiam praf de curcubeu pe toata sectia de politie si apoi unicornul ar fi spart geamul masinii de politie