| SATIR a întrebat:

Ce schimburi iti trebuie cand mergi la piscina? >: Ia sa vedem, cine stie?! P.S. schimburi si pentru baieti, si pentru fete!
Funda! laughing))

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Ce schimburi dulceață?
Îți iei două cuie și totul "o să se schimbe".

| anad a răspuns:

Apa, aerul si fraierul/a.

| express11 a răspuns:

Costume de baie.

| ??c??? a răspuns:

Prezervative sa aduca fetele si baietii sa aduca pute de vata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimb de rol smug

| Fernando9Torres a răspuns:

Pai iti trebuie o prietena "sexy", cand mergi la piscina(una cu un corp (y)

| SabinaQueen a răspuns:

Costume de baie.

| GabrielaIoana a răspuns:

Costum de baie, prosoape pufoase, lumanari, sampanie...ups am luat-o pe alta cale. laughing
Sa revenim, haine de schimb, tricou sau bluza, pantaloni sau fusta, chilotei sau nu...stai ca i-am gresesc. laughing

| SATIR explică:

Nu imi plac raspunsurile.
imi pare rau dar nu primiti funda.
mai incercati smug

| Curious1324 a răspuns:

Schimbul1,2,3