| FriendsShow a întrebat:

Ce se intampla cu romania in aceste zile? vine revolutia?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

La revolutie au iesit 100.000 de oameni in strada...acum au iesit 5000!
...da omule revolutie, sigur

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns (pentru Apache):

Stai liniştit, în câteva zile se adună ei.
Doar e Bucureşti oh go on
Mă întrebam eu de unde se aud zgomotele aleastraight face

34 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Deși urăsc fotbalu mai mult pe Băsescu sper că să caștige steaua titlul... Să-ți facă ție în ciudă.

| Apache a răspuns (pentru Kazimir):

Forza steaua :w

| LolNope a răspuns (pentru Kazimir):

At first I was like straight face
But then i lol'd

| Kazimir a răspuns (pentru LolNope):

XD

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Apache):

Exact forţa steaua happy Dinamo are pretenţii la chaimpions ligue, dar nu poate trece de preliminariile europa ligue.

| LolNope a răspuns (pentru Kazimir):

*socially awkward penguin mode on*
Got a reply from Kazimir.
Imagine whole life together.
*socially awkward penguin mode off*

| Kazimir a răspuns (pentru LolNope):

Zi mersi că nu ți-a dat replay Legi laughing Că viața ta ar fi fost ruinată.
See what i did there?

| LolNope a răspuns (pentru Kazimir):

I see what what you did there.

| Musique a răspuns:

Numai peste oamenit mari.Copii,pot sa-si piarda vremea pe TPU, cu [,] conditia de a alege CATEGORIA CORECTA cand posteaza o intrebare.

| PinguinuL a răspuns:

"Expect us."

| Ţepeşu a răspuns:

Va ploua cu spiridusi hermafroditi dupa.

| Ţepeşu a răspuns:

La mine nu e nimeni in strada. Imagineaza-ti sa ies eu acum si sa urlu ca prostu singur in fata primariei...
*pleaca la primarie*

| misterioaѕa a răspuns (pentru Ţepeşu):

Se pare că suntem în aceeaşi situaţie, dificil.laughing

| Ţepeşu a răspuns (pentru misterioaѕa):

Prostii, nu m-au prins inca. Scriu acest mesaj de pe telefon.

| AlinaaAli a răspuns (pentru Ţepeşu):

Nu esti singurullaughing
mai era unu din Baia de Aries care statea acolo singur!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Hai sa abuzam revolutia!

| MâţulMov a răspuns:

Vor sa-l faca pe Base sa-si de-a demisia.

| LolNope a răspuns:

Da,vine,cand o sa iasa si lenesii din casa, nu doar cativa oameni sa urle pe acolo.
Cu 1 000 de oamei nu faci nimic.
Vreti revolutie?
Iesiti in strada, faceti ceva.
Nu stati cu fundul in scaun si postati intrebari pe TPU.
O revolutie se face cu oameni, asta stiau cei din '89.
Noi stim ca...lasa ca daca nu fac eu, face altu'.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Pe naiba, am vrea noi...
Nu vine nimic, pe pariu că mâine-poimâine se liniştesc toţi...

Răspuns utilizator avertizat
| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Ancutsss):

Vise, doar vise.sad

Răspuns utilizator avertizat
| Nuvăsufăr a răspuns (pentru Ancutsss):

Doar nu vor face toţi grevă şi revoluţie?

| misterioaѕa a răspuns:

Să vină, nu o lăs eu?
Atât vreau"săăă plece Băsescu"laughing

| Pufi1999 a răspuns (pentru misterioaѕa):

Da, dar cine altcineva sa ne conduca tara? Vreau alt prost si mai mare? Geoana? Antonescu?

| misterioaѕa a răspuns (pentru Pufi1999):

Nu vezi ce este în ţara asta?
De unde ştii că Geoană sau Antonescu sunt proşti? Văd că-i luaţi apărarea lui Băsescu vorbind despre alţii.Eu vorbeam de Băsescu şi de faptul că nu face nimic în ţara asta, ce treabă are Antonescu şi cu Geoană? Pentru a ieşi Băsescu învingător vă luaţi de alţii, aceeaşi metodă care o foloseşte şi el pentru a câştiga admiraţia oamenilor! M-am plictisit!

Răspuns utilizator avertizat
| LoveNpeacE a răspuns:

Week-endul asta, din plictiseala s-au adunat oamenii.
Daca mai vin si maine incep sa se instaleze in piata astia cu tarabe pline de mici si bere...

| wendy434 a răspuns:

Da ma vine revolutia...*pregateste kalasnicovul(stiu ca nu se scrie asa dar nu sctiu cum se scrie)*Let's this begin dude!

| Archdaemon a răspuns:

Vine Bocapolipsa

| Darkiestmusic a răspuns:

Da doamne, mi s-a povestit k pe vremea lui ceausescu era invers si mai bine:aveai bani da prin magazine batea vantulaughing) acu...magazinele dau pafara si platesti cu prafu din buzunar si cu cardul de metrourolling on the floor)laughing) in orice caz, tata s-a dus aseara si cand i-am vzt picioarele m-am inchinat.cica i-au calcat jandarmii picioarele cu bocancii

| SKSpawn a răspuns:

Sa vina orice. dar sa se inchida scoala laughing

| Wladutz a răspuns:

Cica nu stiu ce greva ca sa ii dea jos pe Base si pe Boc.