| davidutzu12 a întrebat:

Ce credeti despre revolutia care a inceput acum 3 zile?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Fara nici o suparare dar ce se intampla de 3 zile nu i revolutie...revolutie a fost aia din 1989 care pun pariu ca nici nu erai nascut atunci...acum ies oamenii si protesteaza, unii legal altii ies in evidenta cu talentele ce le au mai ramas din cei 7 ani de acasa si cuvinte invatate pe strada in anturaju golanilor[a avut dreptate becali cand a facut un comentariu referitor la asta]

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Care revoluţie ?

| inimadeciocolata a răspuns:

Eu as vrea sa-l dea jos pe acest presedinte pentru ca nu este bun de nimic. Micsoreaza salariile. uuuuu basescu