| CristY1412 a întrebat:

Ce se intampla daca apas pe un buton rosu pe care scrie...nu apasati? big grin big grin big grin

39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Ba nu e din Tokyo ghoul, l-as fi recunoscut. Sau...hmmm.
Waw, ce dragut esti, tocmai de Crăciun îmi accepti cererea, ce dragut. tongue ⌒.⌒

| BlackRaven45 a răspuns:

Oh..nimic..doar apare un raton mov cu picăţele galbene, cu pene de păun, mâncător de mătreaţă (ai grijă!) cu solzi de crocodil pe burtă şi o să-ţi mănânce toată ciocolata. Atât. big grin

| FrateleAndrei a răspuns:

Da ce se intampla daca tragi de o usa pe care scrie: Impinge?

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Omg Animu a trecut Craciunul Animu ce ne facem Animu  ̄︶ ̄

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Pai nu stiu ma Asadou, ce sa facem... nici pana azi nu ai acceptat cererea. Cred ca a si putrezit acolo. Tocmai de Craciun sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

A da, Ai inviat bai strumfule? De cand nu te-am mai vazut... Nu am prea avut cu cine sa ma cert.

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Want some of ma friendship?
It's magic.
Lemme hear ya beg 4 it : D

Ti-a fost dor de nizyk bataiz fetiz?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ashadow):

Nu am inteles ce ai vrut sa spui cu asta...

| Ashadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Hah,inca un prieten care nu ma intelege.
# dramaticneckcrack