| ancutza_4814 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati! Nu stiu ce s-a intamplat pe facebook acum cateva secunde...am apasat sa vad de o aplicatie.si mi-a iesit de pe facebook.Acum cand dau sa ma loghez imi zice"Your account has been temporarily suspended" si imi da un buton ca sa apas pe "continue". Daca apas imi da sa pun un cod de ala de a lor... daca il pun si dau "submit" imi scrie"Please confirm your identity" si putin mai jos cu scris mai mic intr-un chenar rosu"No verification methods are currently available. Please come back later." si inca un buton pe care scrie"continue" apas si nu se intampla nimic. Dau funda cu cea mai mare placere celor care ma ajuta:*:*:*.

Răspuns Câştigător
| crissmay a răspuns:

Incearca sa repteti din nou, si dupa ce bagi acel cod, mie mi-a aparut ca sa dovedesc ca sunt eu sa recunosc cinci prieteni din poze.♥

| ancutza_4814 explică (pentru crissmay):

Dada asa e.asa imi apare si mie

15 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Mda, aşa păţeşti dacă apeşi pe orice rahat îţi oferă facebook-ul... Eu le blochez din start şi nu am nici o problemă...

| elenyss a răspuns:

S-ar putea sa fie o eroare de server...

| robert4u a răspuns:

Ai contul blocat temporar. Maine o sa mearga!

| teodora555 a răspuns:

Poate ai un virus

| tinapapujik a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti faci alt cont.Nu cred ca mai se poate face ceva

| Al3csandruta a răspuns:

Nu stiu ce e cu el asa e si contul meu!

| ancutza_4814 explică:

Am reusit:*

| ralu18 a răspuns (pentru ancutza_4814):

Buna...si eu am patit si nu stiu ce sa fac sad am recunoscut pozele si nimic...plss ajuta-ma sh pe mine

| ancutza_4814 explică (pentru ralu18):

Nu mai stiu cum era.stiu ca am reusit, am recunoscut pozele si dupa am dat mai departe pe ce trebuia. apasa si tu pe acolo ca nu eu nu mai stiulaughing, daca nu scrie ce iti scrie tie
poate imi amintesc

| ancutza_4814 explică (pentru ancutza_4814):

Daca nu.scrie aici ce anume iti scrie tie si eu iti spun daca imi amintesc

| dampel a răspuns:

Incerca din nou dupa ce dai un restart pc-ului happy

| ancutza_4814 explică (pentru dampel):

Am incercat acum...tot asa esad

| Alle_3893 a răspuns:

Mi s-a mai intamplat si mie...Incearca mai tarziu sau reintrodu parola.Sau mai bine opreste PC-ul putin si lasa-l sa,, respire '' putin iar apoi incerci din nou. Funda?

| crris a răspuns:

Hey`! Si mie mi s-a intamplat, dar pur si simplu am deschis o alta pagina sau am asteptat putin. M-am logat, apoi a mers!
Sper sa functioneze si la tine :*