| αɴι28 a întrebat:

Ce se intampla daca beau spirt dupa ce am alergat 2000000 km urmarita de un crocodil cu cap de urs panda cacaniu in dungi?

28 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O să începi să dansezi macarena pe morena în timp ce te dai pe un topogan curcubeu, cu un balon în formă de dragon legat de gât.
Ai halucinații.

| Furculingură a răspuns:

O să naşti o cămilă cu picioare de crocodil scuipat de un struţ verde pe o rază de curcubeu transparentă locuită de pitici gay care pictează sunete.

- later edit -

Welcome back, xoxoxoxo

( ai lipsit? )

| αɴι28 explică (pentru Furculingură):

E clar...Ori o venit una cu numele meu, ori nu ati obsvervat lipsa mea.

| zurick a răspuns:

Vom depasi cascada Ingerilor sau Niagara:
mai intai lacrimezi pe urechea stanga, apoi din cealalta ureche ies niste mini-haribo(si DA au avut cuibul acolo), pe parcurs ce ei ies tie iti creste apetitul, limba ta creste si tot creste pana ajungi din casa ta la casa lui Exceel.Sa nu mai pomenim ca Expert va vrea sa lanseze o bomba pe limba ta alungita.Din ochii tai ies 7 pitici, de foamea o mananci pe Swety si iti iese crocodilul pe nas, da si ala marit pana la casa Marghioarei, apoi te trezesti in secolul T\A medieval

| Ashadow a răspuns:

N-ai de unde sa stii pentru ca ti l-am baut eu.

| suităr a răspuns:

In cel mai rău caz, ai halucinații

| αɴι28 explică (pentru suităr):

Niciun "Uelcam bec"? Nu? Bine.

| suităr a răspuns (pentru αɴι28):

Da' cred că era de la sine. Uelcom bac, suriroară

| αɴι28 explică (pentru suităr):

Ce era de la sine? Sa nu observi faptul ca numa' intru? Ma rog.

| Crucified a răspuns:

Vei vorbi în somn. Ai grijă să nu spui vreo prostie.

| Naяutσ a răspuns:

W.b smug

Intri in coma.

| αɴι28 explică (pentru Naяutσ):

De ce, ma rog, ai pus "smug'' dupa wb?

| Naяutσ a răspuns (pentru αɴι28):

Dar tu ce intelegi prin '' :> ''?

http://25.media.tumblr.com/......o1_500.gif

| αɴι28 explică (pentru Naяutσ):

Ca propabil ti-a fost dor di mini.

| Ayako a răspuns:

N-am idee.
Bine ai revenit. >big grin

| LordBolton a răspuns:

O sa devi verde.

| Neverwas a răspuns:

Muuuuuuuuuuuuuulte!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mori...ce bine ar fi.
*nu mă lua în seamă...o duc prost cu nervii*

| αɴι28 explică (pentru anonim_4396):

Aham,am inteles.Am plecat si eu un pic si acum ma urasti.

| αɴι28 explică (pentru anonim_4396):

Ceva nou?

| anonim_4396 a răspuns (pentru αɴι28):

Bine. Te urăsc. Mulțumită? Te așteptai să încep să fiu drăguță și să îți explic că nu te urăsc?

| αɴι28 explică (pentru anonim_4396):

Stii ce am invatat din asta? Sa nu ma pun cu tine cand ai nervi.Dar crezi ca voi tine cont de invatatura asta? NO! Sa nu te astepti la asta de la mine.Eu ma pun cu oricine, oricand, oricum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru αɴι28):

Bine. Nu-mi pasă, ok?!

| αɴι28 explică (pentru anonim_4396):

Vezi ca ti-am trimis niste fericire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei scuipa sclipici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opreaaaa lume noua, kiss bine-ai revenit in mijlocul nostruhee heehee heehee hee

| Weedier a răspuns:

Hăă...nimic?

| Adelina16 a răspuns:

Ce se intampla? Adormi si visezi o sirena cu cap de urs panda si cu ochi de lebada. Dupa te trezesti si canti doine despre niste crocodili cu cap de pantere, cu cozi de peste si cu aripi de varcolac. happy