| passenger a întrebat:

Ce se intampla daca dau telefon de pe o cartela sa fac comanda de pizza falsa? Adica vrea sa-i fac o farsa vecinei mele (sta pe acelasi palier cu mine) laughing Oare pot sa ma prinda?

2 răspunsuri:
| Zendaa a răspuns:

Te reclama astia pentru trafic de pizza.adica are si ea o viata sad

| Redbulă a răspuns:

Fa-o,ca nu se intampla nimicwinking, dar imi dai si mie o bucata (obligat) daca nu imi dai in seara asta te gadil cu aripile mele, si spun vecinei ca te-ai basit pe pizza ei.