| Heatherpazz a întrebat:

Ce semnifica pentru voi,, nuttela"?big grin

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

Numai gandul ca iar o sa vad o intrebare despre ea imi provoaca o tulburare obsesiv-compulsiva caracterizata prin ganduri anxioase cu impulsuri intruzive si simt ca as vrea sa mananc pagina respectiva!

38 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Charlly a răspuns:

TOTUL.Fara nuttela nu rezist! E ceva magic cred ca dumnezeu i-a pus pe oamenii sa creeze nuttela ca sa faca oameni dependenti de ceva gen "mancare" ma referlaughing)

| AdrianMazilu1986 a răspuns:

Nuttelathinking borcanul magicbig grin

| Negativu01 a răspuns:

Mancare

| SweetGirl88 a răspuns:

Este o ciocolata moale, care e indesata intr-un borcan si care te face sa o iei pe o lingura si sa o lingi de fiecare data cand o vezi in frigider... laughing

| FanShaormaCuDeTOATE a răspuns:

"Finetti", mai nou se scrie "fineti" si nici gustul nu mai e la fel. oh go on

| ni5chita a răspuns:

Se scrie nutella

Răspuns utilizator avertizat