| anonim_4396 a întrebat:

Ce sugestii de farse pentru vara imi dati?

Răspuns Câştigător
| kiss44ever a răspuns:

Pai depinde, eu insa cu cativa colege/colegi de clasa am facut farse la telefon cum ca suntem de la radio "..." si dorim sa le punem intrebari pentru a catiga 1000euro prin tragere la sorti. fireste am pus o intr la care nu cred ca jtia cineva sa rasp si anume {cine a fost inventata masina cu abur de James Watt? {1765} si pot spune ca am avut succes adica nici unul/una nu s-a prins...si totodata unii au fost tristi ca nu au putut castiga! PS:secretul este sa ai o voce calda si sa nu bufnesti in ras(cum am facut eu)

5 răspunsuri:
| Serena1993 a răspuns:

Pisate la coltul casei(asta sigur merge)
daca te duci la bunicii. incepe sa le vb niste cuvvinte cum ar fi: cool(sa vezi ce mirati or fi)am incercat si eu si bunica credea ca e o noua reteta de colaci.

mda.inca nu a venit vara
si nu am avut atatea idei sa-ti spun O_o

Răspuns utilizator avertizat
| anazoe4ever a răspuns:

Mmmm...sa ma gandesc
1. Le zici pretenilor tai sa vina un pic intr-un loc si arunci cu baloane de apa in ei sau ii stropesti cu furtunubig grin
2. Ii speri cu o frunza gen urzica da sa nu fie urzica devil
3. te prefaci ca cineva vrea sa te captureze(cam seaca da nu mai am idei)
4.Nu mai am idei sper ca teau ajutat funda?

| Claudelu_6992 a răspuns:

Infasoara casele prietenilor in hartie igienicarolling on the floor(nefolosita). Sansa sa te prinda politia:80-90%laughing nici nu-ti trebuiesc multi banilaughing

| TheDarkAngel a răspuns:

Umm...
1.In timp ce un prieten/prietena(asta se poate in tabara, excursie etc sau daca ai frati) doarme, ia smoala si fa-i pe fata.Problema ii ca merge greu jos.
2. Farse la telefon.
3. Pune mormoloci, broaste sau soparle in patul prietenilor ( sfat: totusi nu o face ca eu am facut-o si mi-am primit-o pentru asta laughing)
4. Daca ai ceva prietena care are bustul la vedere laughing arunca-i o soparla acolo...laughingasta am vazut-o doar...
5.Cheama-ti niste prieteni care sa te ajute sa luati un alt prieten/prietena pe sus, ( daca se poate dezbracat/a ) si legati-l/o de un stalp si luati faina, oua si apa si turnati-i in cap.Sau se mai poate si cu alte alimente.Fii inventiv! Si dati-i o poreclawinking
6. Ia-ti o cagula si intra pe geamul prietenului respectiv si prefa-te ca il iei prizonier, dar asigura-te ca ii singur acasa si ca nu tipa laughing ( sfat: sa stea la parter laughing ).
7. Farsele cu pasta de dinti is vechi si demodate.

Sper sa iti fi fost de ajutor! daca da, funda? puppy dog eyes DISTRACTIE!