| AyAndrei a întrebat:

Salut, peste o saptamana o sa plec intr'o excursie cu liceu de 2 nopti. O sa fim cazati la o cabana si as vrea sa imi dati cateva sugestii de farse/glume pe care le'as putea face. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| axeldavid a răspuns:

Sa le pui superglue pe pleoape cand dorm,sa le pui hartie intre degetele la picioare si sa dai foc,sai desenezi pe fata,le pui frisca in palma si gadili pe fata,le pui ardei iute in sucuri,pasta de dinti in papuci,Pastade dinti pe clanta, sare in napolitane si apa minerala, sprey paralizant in camera si altele.bafta

1 răspuns:
| jupiterestru a răspuns:

Aia cu guma, sterge-o!