| alin11_9077 a întrebat:

Nu mai este mult si vine vacanta de vara. Puteti sa-mi dati sugestii despre ce sa fac singur sau cu prieteni?

5 răspunsuri:
| DaaNNuuTzz a răspuns:

Stai singur si actionezi cu dreapta pe manivela happy

| Anca_4296 a răspuns:

Pai...happy
Daca esti singur... poti sa iti petreci timpul citind multe caarti @_@ laughing Sau daca nu iti place cititul poti vorbi cu parintii tai sa mergi intr.o tabara,o excursie, ceva happy. Sunt o gramada pe net ^-^. Sau poti sa iti iei muzica pe telefon, te duci undeva la aer liber si asculti love struck...thinking poti sa petreci timp cu familia thinking
In orice caz... daca ai prieteni te asigur ca nu te plictisesti happy
Gasiti ceva de facut impreuna happy.
Mult noroc! happy

| noink a răspuns:

Vara cel mai frumos anotimp.Pai poti face singur in aer liber diferite jocuri cu mingea, cu un furtun de apa va puteti strupi sau cu pistoale de apa.Puteti face exursii printr-un deal sau daca stai la oras pe poti juca dea Sherlok si Arsene, care erau detectivi, puteti da o petrecere cu pungi pe cap, care sunt colorate cu monstrii sau altele.Poti sa faci un sport de vara, cu ar fi mersul pe jos, sau intrecerile, poti face concursuri cu premii, si multe atele... fundita? sper ca te-am ajutat. Distractie placuta!

| andreutza_9696 a răspuns:

Organizeaza o excursie cu ei in care sa vizitati locuri sau, depinde, club sau sa iesiti la un suc, sau prin parc, daca nu intra pe net si gaseste un joc in care se joaca mai multi si stai cu ei acolo, sper ca te-am ajutat, fundita?batting eyelashes

| OneBeatDanceStudio a răspuns:

Buna, Alin!
Mi-am pus si eu de multe ori intrebarea asta. Sa fii singur e cam trist si nu recomand asta nimanui, mai ales pe timp de vacanta. Uite, de exemplu eu sunt membra a Scolii de dans OneBeat Dance Studio. Ai putea veni la cursuri pe timp de vara. E foarte tare, atmosfera super! Si ce e cel mai tare este ca poti dansa ce stiluri vrei tu, sa mai inveti una alta, sa mai cunosti oameni. Nu trebuie sa fi facut dans ca sa ni te alaturi!
Si mai am ceva foarte tare sa iti spun. La sfarsit de vara, de pe 1-7 septembrie, o sa fie o tabara de dans la Reghin. Vin atat coregrafi romani cat si din strainatate. Cu atat mai frumos daca iti formezi aici si o super gasca si mergem cu totii.
Ce zici?