| byka23 a întrebat:

Ce te-a făcut să râzi ultima oară?

Răspuns Câştigător
| RUMBURAK a răspuns:

Soacra-mea. da radeam de nervi.

23 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Imaginea asta! http://www.google.ro/......tp?/imgres

| Malvina24 a răspuns:

Ma urcai azi intr-o masina sa ajung la scoala si un om il ruga pe soferul acelei masini sa parcurga 25 de km in doar 5 minute.Era ceasul 7 si 10 minute iar acesta ii spune:''Presupun ca ajungeti pana la si un sfert'' la care soferul mirat :''Nu, nu ajung!''

Tot azi la scoala la ora de franceza scriam din carte cand deodata un purice pe cartea de franceza.laughing Dupa ore cumparai cu o colega un sutien, nu eu il cumparai ci ea si cand il proba acasa ii venea mic.happy

| Malvina24 a răspuns:

Un tip se duce la doctor sa-i ceara o tableta Viagra. Doctorul il avertizeaza ca daca a inghitit pastila va trebui sa treaca la treaba, ca altfel nu va mai putea face dragoste niciodata.
Tipul pleaca, ajunge acasa, parcheaza masina, inghite tableta, intra in casa si incepe sa-si caute nevasta. Dupa ce-si da seama ca aceasta nu-i acasa, da disperat telefon doctorului, intrebandu-l ce-i de facut.
Doctorul il intreaba daca prin casa nu e vreo alta femeie - menajera, guvernanta etc. Tipul raspunde:
-Este, dar pentru ea nu aveam nevoie de tableta!

| Barajag a răspuns:

Dupa ce m-am despartit de colega mea, eu ma indreptam inspre casa si deodata aud "upsss". Cazuse doamnalaughing, eu am crezut ca i-a cazut plasa cu tot ce cumparase. M-am intors cu gandul sa o ajut, insa a bufnit-o rasul si s-a uitat sa vada daca mai este intreagalaughingAsta s-a intamplat acum o jumatate de orabig grin

| Aero a răspuns:

Raspunsurile mele.

| Roby67 a răspuns:

Figura aia din oglinda cand ii taiam barba.

| carminaburana43 a răspuns:

Seful meu cind spune bancuri.

| CreepyCrow a răspuns:

Poveste care am citit-obig grin

| Xonia a răspuns:

Profu de mate azi la pregatire cand spunea bancurilaughinglaughing
Sau ne povestea cea facut el in facultatelaughing

| Angiutssa a răspuns:

Colegul din spatele meu care a ras ca disperatu' si la germana si la englezalaughing. Nu puteam sa ma intorc la el pentru ca era rosu la fata si radea foarte tare si ma apuca si pe mine rasul.laughing

| fluturas a răspuns:

Un coleg cand l-a intrebat diriga ca unde a vrut sa mearga astazi si el a zis ca unde vede cu ochii laughing
stiu ca nu-i asa amuzant, dar cand sunt mai fericita rad din orice tongue

| FanMJJ a răspuns:

Perversu de pe targu ocna, mi-a dat de ma jiulit rolling on the floor

| Laminin a răspuns:

Hei!
Uneori rad din orice...deci rad si acum ca fac pe mine dar nu vreau sa merg la baie.Eeh pot sa dau drumul in pantaloni, tine cald laughing
Gbu :]

| raresel a răspuns:

Pai i-am spus profului de mate cu accent italian CE fACi, BA profesore... predai

| g3orgiana16 a răspuns:

Ultima oara am ras impreuna cu niste prieteni despre o fala care... oribila :d

| lOllipOp a răspuns:

Tu cand ai pus intrebarealaughing.
[glm:p

| asdfghjklș a răspuns:

Un coleg

| sexycutza a răspuns:

Cainele meutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia mealaughing am dat parola de la id unei necunoscute si mi-a schimbat-olaughing

| mermaid a răspuns:

O gramada de intrebari de pe TPU, dar nu intrebarile in sine, cat prostia celor care le-au pus laughing))

| adishor211 a răspuns:

Cordon Constantin Titi...firma Titoiu... din comuna Zauanlaughing

| pysoyashh a răspuns:

Profa de romana laughing cand citea compunerea mea plina de gay laughing